Znajdź lepszą pracę! Zostaw CV!

Kojarzymy firmy z ludźmi.

ikonka

Ogłoszenie

Nr referencyjny: 1098384

Młodszy specjalista ds. wsparcia IT

 
Czas ważności ogłoszenia: 21 dni / 16.11.2017 r. - 07.12.2017 r.

Branża pracy:


Miejsce pracy:

  • woj. małopolskie

O firmie i stanowiska pracy:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z oddziałem w Krakowie poszukujemy osób do wsparcia technicznego pracowników.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie doskonałej obsługi klienta na 1 linii wsparcia, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w obszarze IT i zapewnianie wysokiego poziomu satysfakcji klienta. Do zadań należeć będzie również diagnoza i konfiguracja sprzętu IT oraz oprogramowania.

Poszukujemy kandydatów z bardzo dobrą angielskiego (poziom B2/C1). Idealny Kandydat powinien mieć także doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz predyspozycje do działania w dynamicznym, zorientowanym na prace zespołową środowisku. Wcześniejsze doświadczenie w obszarze IT nie jest wymagane, firma zapewnia odpowiednie przeszkolenie.

Nasz Klient oferuje unikalną możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w interesującej branży i w międzynarodowym środowisku. Firma gwarantuje komfortowe warunki pracy, prywatną opiekę medyczną oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji zapraszamy do aplikowania oraz bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Więcej:

Ilość wyświetleń oferty: 17
źródło: hays.pl